Srpen 2011

Blog ruším...ale přesunula sem ho

2. srpna 2011 v 16:41 | Dájuše
Takže ahoj...mno začnu od začátku.
Začalo to tak, že sem psát blog s kámoškou o nás, co máme rádi atd. A pak mě kámoš dovedl na Naruta a začala jsem na něm být závislá - na Narutovi, ne na tom kámošovi :P. Ale sem moc ráda, že mě na to navedl, protože pak sem na to já navedla kámošku, se kterou sem měla ten starý blog. Nakonec jsme si řekli, že založíme blog o Narutovi. Jenže ona se pak začala dívat na Fairy Tail, a na to zas navedla ona mě. Najednou má každá z nás svůj vlastní blog o Fairy Tail (to je tenhle, jen tak mimochodem). Jenže pak sem se začala zajímat tak nějak o všechno o anime.S vyplazeným jazykem A tak sem si založila další blog, o anime samozřejmě.
Ale teď mě napadlo, že mám těch blogů trošku víc, vlastně fakt hodně na jednu osobu. A tak sem se rozhodla, že tenhle blog smažu.
Nevím, jak kámoška, ale já už nechodím ani na ty 2 blogy, jak máme spolu. Prostě všechno píšu na jeden blog, na ten nejnovější, o anime a vlastně je tam už tak nějak skoro všechno, ale nejvíc o tom anime.
Takže tenhle blog smažu.Zamračený Ale ještě nějakou dobu ho tu nechám, abych si mohla věci z tohohle blogu okopčit na ten novější.
Mimochodem TADY můžeš hlasovat v anketách nebo se třeba i přihlásit do SONB (ten blog nemusí být vůbec o animeMrkající). A protože potřebuju lidi, tak bych byla moc ráda. Doufám že se na tom blogu stavíš, takže řeknu jenom zatím. Zatím.
Ale kdo se tam nestáví, tak je mi to lítoPlačící a říkám...Ahoj!Mrkající